www.powwow.cz – stránky českých powwow

22nd Czech Powwow

  18.3.2017 Kladno

official video, Pája Junek  

Kladenské listy

 

Děkujeme všem za fotky použité na stránky !

VÝSLEDKY TANEČNÍCH SOUTĚŽÍ / RESULTS OF DANCE COMPETITIONS

Tiny Tots – děti do 7 let

Jule Lina Hein
Antonín Chmel
Kristýnka Chmelová
Max Körber
Jan Ptáček
Lenka Radilová
Dorota Schorná
Matěj Spálený

  

 

Junior Boys
Chlapci – junioři (7-14 let)

1. místo Robby Soto (USA)
2. místo Vít Valíček (CZ)
3. místo Konrad Niciejewski (PL)

 

Junior Girls – Women’s Traditional Dance (7-14 years old)
Dívky juniorky – Ženský tradiční tanec (7-14 let)

1. místo Sara Niciejewska (PL)
2. místo Paulina Krok-Orzechowska (PL)
3. místo Eliza Kołodziej (PL)

 

Junior Girls – Fancy Shawl Dance (7-14 years old)
Dívky juniorky – pestrý šálový tanec (7-14 let)

1. místo Emilia Schiemann (GER)
2. místo Wiktoria Cyranowska (PL)
3. místo Sára Dračíková (CZ)

  

 

Junior Girls – Jingle Dress Dance (7-14 years old)
Dívky juniorky – Rolničkový tanec (7-14 let)

Štěpánka Hamouzová (CZ)

 

Golden Age
Tanečníci zlatého věku

1. místo Frank Herrmann (GER)
2. místo Johannes Weidensdörfer (GER)
3. místo Dave Giles (GB)

 

 

Northern Men´s Traditional Dance
Mužský tradiční tanec severního stylu

1. místo Jürgen Rösinger (GER)
2. místo Vlastislav Kovařík (CZ)
3. místo Ringo Scheibel (GER)

 

Grass Dance – Tanec trávy

1. místo Donovan Rösinger (GER)
2. místo Elia Schiemann (GER)
3. místo Tomáš Vorel (CZ)

 Grass Dance 2.místo 

 

Fancy Feather Dance
Pestrý válečný tanec

1. místo Maxmilian Scheibel (GER)
2. místo Luděk Rektořík – Inyan (CZ)
3. místo Robert Soto (USA)

Fancy Feather Luděk Rektořík 

 

Women´s Traditional Dance
Ženský tradiční tanec

1. Antonia Westerfield (GER)
2. místo Eva Carreño Plaza (CZ)
3. místo Małgorzata Zajdel (PL)

 

Jingle Dress Dance
Rolničkový tanec

1. místo Tereza Chmelová (CZ)
2. místo Helena Rendlová (CZ)
3. místo Clare Hamilton (GB)

  

 

Fancy Shawl Dance
Pestrý šálový tanec

1. místo Szina Sarnecka (PL)
2. místo Lena Schiemann (GER)
3. místo Anna Vorlová (CZ)

  

 

Hand Drum Contest
Soutěž v hraní na ruční bubny a ve zpěvu

1. místo Bernhard Stahl (GER)
2. místo Donovan Rösinger (GER)
3. místo Timo Litzner (GER)

 

EXHIBICE / SPECIAL SHOWS

Southern Men´s Straight Dance
Mužský tradiční tanec přímého stylu

Petr Majer (CZ)
Johannes Weidensdörfer (GER)

 

 

Chicken Dance
Tanec tetřívka

Dušan Hanák (CZ)
Ringo Scheibel (GER)
Bernhard Stahl (GER)

  

 

Hoop Dance
Tanec s obručemi

Robert Soto (USA)
Robby Soto (USA)

 

 

Hat and Boot Dance

Ludmila Kohoutová (CZ)
Jan Kohout (CZ)
Petra Michlová (CZ)
Adéla Švábová (CZ)