www.powwow.cz – stránky českých powwow

20th Czech Powwow

  21.3.2015 Kladno

 Plakát

 Pozvánka

 Powwow News


FOTOGALERIE+VIDEA
Dariusz Lipecki  1., 2., 3., 4.část
Perry
Jerry Wolf
gorephobio
fredast.cz
Marion Seckinger 


official video, Pája Junek  


Inyan Iputhaka  

 

Děkujeme všem za fotky použité na stránky !

 

VÝSLEDKY TANEČNÍCH SOUTĚŽÍ
RESULTS OF DANCE COMPETITIONS

V kategorii do 7 let (Tiny Tots) na 20. českém powwow tančili:

Eva Dajčová
Sára Dračíková
Štěpánka Hamouzová
Kristýna Chmelová
Pavlina Krok-Orzechowska
Šárka Pletichová
Honza Ptáček
Lenka Radilová
Alžběta Robotková
Kristýna Synáková
Petra Vávrová
Martyna Ziemichód

        

      

 

Chlapci – junioři (7-14 let)
Junior boys (7-14 years old)

1. místo Robby Soto
2. místo Konrad Jawor
3. místo Floyd Giel
        
Dívky juniorky – tradiční tanec (7-14 let)
Junior girls – Traditional Dance (7-14 years old)

1. místo Weronika Ziemichód
2. místo Vanessa Jarosińska
3. místo Anna Zvědělíková
        
Dívky juniorky – rolničkový tanec (7-14 let)
Junior girls – Jingle Dress Dance (7-14 years old)

1. místo Lea Gelmroth
2. místo Hanna Gelmroth
3. místo Wiktoria Cyranowska
        
Dívky juniorky – pestrý šálový tanec (7-14 let)
Junior girls – Fancy Shawl Dance (7-14 years old)

1. místo Lena Schiemann
2. místo Sara Niciejewska
3. místo Emilia Schiemann
        

Tanečníci zlatého věku – Golden Age
1. místo Frank Hermann
2. místo Dave Giles
3. místo Lars Bergström
        

 

Mužský tradiční tanec severního stylu – Men´s Northern Traditional Dance
1. místo Bernhard Stahl
2. místo Ralf Gögel
3. místo Jürgen Rösinger
        

 

Tanec trávy – Grass Dance
1. místo Donovan Rösinger
2. místo Igor Šajtlava
3. místo Elia Schiemann

        

 

Pestrý válečný tanec – Fancy Feather Dance
1. místo Patrick Westerfield
2. místo Robby Soto
3. místo Maxmilian Scheibel
        

 

Ženský tradiční tanec – Women´s Traditional Dance
1. místo Kamila Černá
2. místo Barbara Ibisch
3. místo Antonia Westerfield

        

 

Rolničkový tanec – Jingle Dress Dance
1. místo Tereza Chmelová
2. místo Helena Rendlová
3. místo Clare Wray
            
Pestrý šálový tanec – Fancy Shawl Dance
1. místo Szina Sarnecka
2. místo Janis Saupe
3. místo Anna Vorlová
        

EXHIBICE / SPECIAL SHOWS

Tanec s obručemi – Hoop Dance
Robert Soto
Robert Soto Jr.

    

 

Mužský tradiční tanec přímého stylu – Southern Straight Dance
Petr Majer
Johannes Weidensdörfer
Rick Cantu
        

 

Chicken Dance – tanec tetřívka
Dušan Hanák
Bernhard Stahl
    

 

SOUTĚŽ V HRANÍ NA RUČNÍ BUBNY A ZPĚVU
HAND DRUM CONTEST

Jednotlivci – Singers
1. místo Bernhard Stahl
2. místo Petrie Reibsch
3. místo Oliver Diecke
        

 

Skupiny – Groups
1. místo Čangleška Nunpa
2. místo Punkwe Sisters
3. místo Rhinowland Singers